Niektórzy z Was doskonale znają załogę Bosfor, dlatego te słowa kierowane są do tych którzy jeszcze o nich nie słyszeli a chcieliby to zmienić. Jako firma Bosfor pływają od 5 lat natomiast ich staż jest o wiele dłuższy.

 Organizują rejsy morskie w Grecji, Chorwacji, Tajlandii na Karaibach i Seszelach. Pasjonaci- bo tak można nazwać załogę firmy- postawili sobie dwa cele: zarejestrowanie i prowadzenie legalnej działalności oraz zadowolenie klientów korzystających z ich usług. Cele zostały osiągnięte co potwierdzają dowody: dokument touroperatora nadany przez Marszałka Województwa Poznańskiego oraz opinie zawarte w pamiątkowych książkach z rejsów i referencje uzyskane od załogantów. 

Na stronie internetowej http://www.bosforrejsy.pl/ znajduje się pełna oferta. Nieoznacza to, że ograniczają się tylko do wskazanych rejsów ponieważ ich oferta nieustannie się rozwija. Rejsy morskie na Atlantyku, Adriatyku, Morzu Śródziemnym i innych akwenach, są ich pasją i wielką miłością dlatego pływali, pływają i pływać będą. Jeśli macie pomysł na ciekawy rejs napiszcie do nich a Bosfor napewno zastanowi się jak wspólnie go zrealizować.
Kontakt:
BOSFOR Sp. z o.o.
60-195 Poznań ul. Fedrusa 12
tel. +48 61 625 75 75
Majka Wieloch – Silecka (prezes zarządu) 
e-mail: majka@bosforrejsy.pl
tel. kom. +48 509 590 366
skype: majka-bosforrejsy
Paulina Wasiluk
specjalista ds. marketingu
e-mail: biuro@bosforrejsy.pl
tel. kom. + 48 661 590 550