Niektórzy z Was doskonale znają załogę Bosfor, dlatego te słowa kierowane są do tych którzy jeszcze o nich nie słyszeli a chcieliby to zmienić. Jako firma Bosfor pływają od 5 lat natomiast ich staż jest o wiele dłuższy.

 

Organizują rejsy morskie w Grecji, Chorwacji, Tajlandii na Karaibach i Seszelach. Pasjonaci- bo tak można nazwać załogę firmy- postawili sobie dwa cele: zarejestrowanie i prowadzenie legalnej działalności oraz zadowolenie klientów korzystających z ich usług. Cele zostały osiągnięte co potwierdzają dowody: dokument touroperatora nadany przez Marszałka Województwa Poznańskiego oraz opinie zawarte w pamiątkowych książkach z rejsów i referencje uzyskane od załogantów.

Na stronie internetowej znajduje się pełna oferta. Nieoznacza to, że ograniczają się tylko do wskazanych rejsów ponieważ ich oferta nieustannie się rozwija. Rejsy morskie na Atlantyku, Adriatyku, Morzu Śródziemnym i innych akwenach, są ich pasją i wielką miłością dlatego pływali, pływają i pływać będą. Jeśli macie pomysł na ciekawy rejs napiszcie do nich a Bosfor napewno zastanowi się jak wspólnie go zrealizować.
Kontakt:
BOSFOR Sp. z o.o.
60-195 Poznań ul. Fedrusa 12
tel. +48 61 625 75 75
Majka Wieloch – Silecka (prezes zarządu) 
e-mail: majka@bosforrejsy.pl
tel. kom. +48 509 590 366
skype: majka-bosforrejsy
Paulina Wasiluk
specjalista ds. marketingu
e-mail: biuro@bosforrejsy.pl
tel. kom. + 48 661 590 550