Atrakcje na wieczór kawalerski nad Zalewem Sulejowskim

 

 

Niebawem się żenisz? A może jeden z Twoich przyjaciół planuje swój ślub? Chcecie urządzić wyśmienity wieczór kawalerski z atrakcjami, których nie zapomni do końca życia? I nie, nie mamy na myśli oklepanych atrakcji, które są na każdej takiej imprezie. Mamy coś znacznie ciekawszego. Mnóstwo adrenaliny, jeszcze więcej przygody, a do tego wspólne przeżywanie zabawy, którą przez lata będziecie miło wspominać. Nasza propozycja to spędzenie dnia i/lub wieczoru Waszej grupy na wodach Zalewu Sulejowskiego.

 

 

Jakie atrakcje czekają na Was nad Zalewem Sulejowskim ?

 

Firma Saily.pl specjalizuje się w rejsach po Zalewie Sulejowskim. Na naszym wyposażeniu znajduje się własny jacht, którym możemy Was zabrać w niezapomniany rejs. Na jego pokładzie urządzony zostanie wieczór kawalerski, o którym będziecie pamiętać na zawsze. Zapewniamy sporo wrażeń, a przede wszystkim męska przygoda, zapadająca w pamięć. Jesteś gotowy to przeżyć? A może szukasz innych, równie ciekawych pomysłów na zabawę na wodzie? Mamy ich mnóstwo!

 

  • Rejsy szybkimi łodziami RIB po Zalewie Sulejowskim – zalew ten zapewnia znakomite warunki do uprawiania sportów motorowodnych, w tym z użyciem mega szybkich łodzi RIB Tomaszów Mazowiecki. Wystarczy jeden rejs, aby się w nich zakochać. Rozwijają zawrotne prędkości, a pod sterem naszego kapitana, możecie się czuć na ich pokładzie w pełni bezpiecznie. Rejsy łodziami RIB mogą być początkiem całego wieczoru kawalerskiego lub jedną z wielu atrakcji, którą możemy Wam zapewnić.

 

  • Spływy kajakowe łódź łódzkie – na pewno oglądaliście jeden z amerykańskich filmów, na którym grupa przyjaciół umawia się na wspólny spływ kajakowy, a następnie przeżywa podczas niego mnóstwo przygód. Wam oferujemy podobną atrakcję. Różnica polega na tym, że nie spotka Was żadne zagrożenie. Doskonale znamy wszystkie rzeki, na których organizujemy spływy kajakowe. Do Waszej dyspozycji oddajemy  kajaki jedno, dwu osobowe oraz zapewniamy transport.

 

  • Rejsy żeglarskie ze szkoleniami i egzaminami – a co powiecie na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym? Przeżyć wyjątkową imprezę na jachcie, a przy okazji czegoś więcej się nauczyć? A może nawet odbyć motorowodny. Może on być zakończony egzaminem. Uzyskanie z niego pozytywnej oceny być może stanie się początkiem Wasze wielkiej przygody z wodą.

 

  • Sesja fotograficzna na jachcie – wieczór kawalerski ma się tylko raz w życiu. Zwykle chętnie się do tych momentów wraca i wspomina atrakcje, których na pewno na nich nie brakowało. Jak jednak wracać do tych wspaniałych momentów, jeśli zabraknie zdjęć z wieczoru? I na to mamy rozwiązanie. Jest nim profesjonalna sesja fotograficzna, która może zostać wykonana na jachcie.

 

Jak zorganizować wieczór kawalerski na wodzie?

Nie ma nic prostszego. Wystarczy się z nami skontaktować i opowiedzieć swój pomysł. Jeśli nie dysponujecie nim, powiedz nam o tym. Przygotujemy dla Państwa kilka dostępnych wariantów atrakcji, wraz z pełną wyceną. Uzgodnimy dogodny termin rejsu na wieczór kawalerski, uwzględniając prognozy pogody, a także naszą wiedzę. Wszystko po to, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo podczas rejsu oraz 100% satysfakcję jego uczestników.

Zapraszamy do kontaktu
tel. 570 90 90 60 / mail: biuro@saily.pl

Oceń page