#saily    570 90 90 60    biuro@saily.pl   /sailypl

MOTOROWODNY STERNIK MORSKI

..:: MOTOROWODNY STERNIK MORSKI
To doskonała okazja do zdobycia patentu motorowodnego bez tracenia urlopu, w dogodnym czasie. Zajęcia odbywają się z reguły w piątek,soboty i niedziele, organizujemy także kursy w dni powszednie, w tzw "długie weekendy" i w wielu innych opcjach. Cena obejmuje cały kurs.

..:: RAMOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ I SZKOLENIA
Szkolenie na patent obejmuje manewrowanie motorówką i zajęcia teoretyczne. Polecane podręczniki można kupić u kierownika kursu. Oprócz wykładów należy uczyć się samodzielnie! Zajęcia odbywają się w wyznaczone dni powszednie lub weekendy. Zajęcia odbywają się według grafiku ustalonego na pierwszym spotkaniu, bądź zgodnie z terminarzem kursów.
Zajęcia praktyczne
To co najmniej 4 godziny pływania na motorówce, podczas których uczymy się  manewrów portowych (dojścia i odejścia od kei), podejścia do człowieka znajdującego się w wodzie, manewrowanie jachtem w ślizgu. Grafik pływań ustalają kierownik kursu i instruktorzy wspólnie z uczestnikami.
Zajęcia teoretyczne
To 7 wykładów. Organizujemy je w miejscu zajęć praktycznych, co pozwala uniknąć straty czasu i zmarnowania dnia w przypadku niesprzyjającej pogody. Wykłady odbywają się w porcie w Gdyni. Podczas zajęć teoretycznych będziemy rozwiązywać również różnego rodzaju zadania nawigacyjne.

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek - 18 lat. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa. Posiadanie udokumentowanych 200 godzin odbytych rejsów morskich- opinie.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE
Port jachtowy w Gdyni. Pierwszego dnia zajęcia od godziny 16.00. Ostatniego dnia szkolenia egzamin od godz 14.00

..:: CENA ZAWIERA
Szkolenie na stopień morskiego sternika motorowodnego według programu Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Realizację kursu i programu, w zależności od warunków pogodowych. Ubezpieczenie NW. Opiekę wykwalifikowanej kadry.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Egzamin i patent, wg cennika PZMiNW, płatne komisji egzaminacyjnej.
..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za utopiony, ukradziony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na motorówkach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu - trampkach, sandałach, adidasach.