#saily    570 90 90 60    biuro@saily.pl   /sailypl

STERNIK MOTOROWODNY

..:: KURS MOTOROWODNY

To doskonała okazja do zdobycia patentu motorowodnego bez tracenia urlopu, w dogodnym czasie. Zajęcia odbywają się z reguły w soboty i niedziele, organizujemy także kursy w dni powszednie, w tzw "długie weekendy" i w wielu innych opcjach. Biorą w nich udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Cena obejmuje cały kurs.
Kursy realizowane są w każdy weekend na Zalewem Sulejowskim oraz w dni powszednie po ustaleniu dogodnych terminów i godzin.

 

..:: UPRAWNIENIA STERNIKA MOTOROWODNEGO

Patent sternika motorowodnego upoważnia do prowadzenia jachtów motorowodnych po wodach śródlądowych.

Prowadzenia jachtów motorowodnych o długości kadłuba do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2Mm od brzegu, w porze dziennej.

 

 

..:: RAMOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ I SZKOLENIA MOTOROWODNEGO

Szkolenie na patent obejmuje manewrowanie motorówką( rib ) i zajęcia teoretyczne. Polecane podręczniki można kupić u kierownika kursu. Oprócz wykładów należy uczyć się samodzielnie! Zajęcia odbywają się w wyznaczone dni powszednie lub weekendy. Zajęcia odbywają się według grafiku ustalonego na pierwszym spotkaniu.

Zajęcia praktyczne - kurs motorowodny
To co najmniej 2 godziny pływania na motorówce jako sternik jachtu. W ramach pływań uczymy się wymaganych manewrów oraz bezpiecznej żeglugi.  Grafik pływań ustalają kierownik kursu i instruktorzy wspólnie z uczestnikami.


Zajęcia teoretyczne - manewrowanie 
To 7 wykładów. Organizujemy je w miejscu zajęć praktycznych, co pozwala uniknąć straty czasu i oraz wykorzystania dni w przypadku niesprzyjającej pogody. Wykłady odbywają się: w porcie jachtowym Maruś nad Zalewem Sulejowskim a także w Gdańsku, Gdyni oraz na Mazurach.

 

..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA

Wiek minimum 14 lat. Niepełnoletni - zgoda obojga Rodziców.  Podchodząc do egzaminu trzeba okazać komisji: dowód tożsamości, korzystający ze zniżek legitymację szkolną lub studencką. Niepełnoletni dodatkowo zgodę obojga rodziców.

 

..:: CENA ZAWIERA
Szkolenie na stopień sternika motorowodnego według programu Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Realizację kursu i programu, w zależności od warunków pogodowych. Ubezpieczenie NW. Opiekę wykwalifikowanej kadry.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ 

Egzamin i patent, wg cennika PZMiNW:
Osoby dorosłe: 250 zł
Młodzież szkolna i studenci: 125zł

Opłata za wydanie patentu - 50 zł  wpłacana na konto PZMiNW

 

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za utopiony, ukradziony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie. Na motorówkach obowiązuje chodzenie w miękkim obuwiu - trampkach, sandałach, adidasach.

ZGŁOSZENIA i USTALENIE TERMINÓW
MOTOROWODNYCH

Telefonicznie: 570 90 90 60

mailowo: biuro@saily.pl