Przywitaj sezon żeglarski w Chorwacji. 6-dniowy rejs luksusowym jachtem po najpiękniejszych zakątkach Dalmacji – od wysp i parków

narodowych, po zabytki UNESCO i malownicze starówki. Odwiedzimy między innymi Split, Stari Grad, Hvar, Vis, Trogir i więcej, jeśli tylko wiatr pozwoli, a Tobie wystarczy sił. Słońce, śródziemnomorskie jedzenie, urokliwe zatoczki i piękne miasta portowe – Majówka w Chorwacji to niezapomniana, żeglarska przygoda dla każdego.

 


TERMIN: 25 kwietnia – 2 maja 2015
TRASA: Split – Stari Grad – Hvar – Vis, Biševo – Primošten – Trogir – Split

 

DLA KOGO ?
Majówka w Chorwacji to tydzień dobrego wypoczynku dla każdego – zarówno dla tych, którzy chcą się nauczyć żeglować, dla tych, którzy chcą pozwiedzać, jak i dla tych, którzy chcą odpocząć i pobyć z rodziną. Niewymagane doświadczenie żeglarskie.

 

JACHT
Wybraliśmy przestronny, nowoczesny jacht Elan 444 Impression, bo uważamy, że bezpieczeństwo i komfort to podstawa dobrego wypoczynku.
– Jacht 8-10 osobowy. Zakwaterowanie w 2-osobowych kabinach
– 2 łazienki (WC, umywalka, prysznic) + prysznic na rufie
– W pełni wyposażony kambuz (lodówka z zamrażarką, kuchenka, piekarnik)
– Pełne wyposażenie żeglarskie i nawigacyjne
– Nowoczesny i elegancki design, rok produkcji – 2012

 

 

WYŻYWIENIE

Wyobraź sobie leniwy poranek, słońce, kawę i śniadanie na pokładzie. Nic nie smakuje lepiej niż wspólnie przyrządzony posiłek, zjedzony na świeżym powietrzu. Lokalne produkty, pyszna oliwa, świeże owoce i warzywa będą częścią tego niezapomnianego doświadczenia. Zapewniamy trzy posiłki dziennie (przygotowywane wspólnie przez załogę z lokalnych produktów kupowanych w odwiedzanych portach). Zachęcamy też do próbowania chorwackich specjałów w tamtejszych knajpkach.

 

 

UBEZPIECZENIE
Wszyscy uczestnicy naszych rejsów ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia za granicą (KL), a jachty posiadają ubezpieczenie OC i CASCO. Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) – do wyrobienia w placówce NFZ

 

PROGRAM
Czasem te, z pozoru, najdrobniejsze szczegół y mogą tworzyć najlepsze doświadczenia. Zapomnij o pracy i obowiązkach, odpocznij odkrywając wyspy i piękne wybrzeże Chorwacji. Wspólny wieczór przy akompaniamencie gitary, spacer wąskimi uliczkami Hvaru, kąpiel w przejrzystym morzu, śródziemnomorska kolacja w Trogirze – to są dobre wspomnienia!

 

KADRA
Paweł Rozen – właściciel Czterech Pór Ruchu i sternik morski z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przeprowadził dziesiątki rejsów i szkoleń w Polsce i zagranicą. Posiada uprawnienia:
– Jachtowego Sternika Morskiego
– Instruktora Żeglarstwa PZŻ
– Morskiego Sternika Motorowodnego
– Radiooperatora SRC
– Wychowawcy kolonijnego
– Kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży

 

REZERWACJA
Telefonicznie: +48 696 111 006
Mailowo: kontakt@czteryporyruchu.pl

KOSZT WYJAZDU: 2299,0 ZŁ/OS.
Wierzymy, że dobry wypoczynek, to taki kiedy nie musisz martwić się o nic. Dlatego cena obejmuje:
– czarter jachtu Elan 444 Impression (2012)
– transit log (przygotowanie techniczne, sprzątanie jachtu)
– taksę klimatyczną
– opłaty portowe
– paliwo do jachtu
– wyżywienie
– ubezpieczenie NNW/KL
– usługi skippera
Cena nie obejmuje:
– dojazdu i opłat parkingowych
– posiłków w restauracjach