STERNIK MOTOROWODNY

SZKOLENIE MOTOROWODNE WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę szkoleń, wśród których dostępny jest także kurs na sternika motorowodnego w województwie łódzkim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanych kursów, które są dostępne na naszej stronie internetowej saily.pl, jak również w siedzibie Szkoły Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych! Przekonajcie się, że profesjonalnie przeprowadzone zajęcia przez wykwalifikowany zespół to gwarancja uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy na motorówkę na terenie województwa łódzkiego.

Kurs na prawo jazdy na motorówkę w województwie łódzkim – sternik motorowodny Łódź

Kurs na patent sternika motorowodnego, organizowany przez Szkołę Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych saily.pl w łódzkiem, z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która ma niezbędne doświadczenie, ponieważ zależy nam na wysokim poziomie merytorycznym zajęć. Przygotowane dla Państwa kursy należą do bardzo intensywnych, jednak przeznaczony na nie czas jest w pełni wystarczający. Wyróżnia nas nie tylko atrakcyjna cena, ale i dogodne terminy kursu na prawo jazdy na motorówkę na terenie województwa łódzkiego. Wybierając naszą szkołę, uzyskają Państwo pełne przeszkolenie. Kurs obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną, zgodnie z wymaganiami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Pragniemy jednocześnie podkreślić, że szkolenie oferowane w Szkole Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych saily.pl kończy się egzaminem. Serdecznie zachęcamy do zapisania się na najbliższy kurs!

Dlaczego warto wybrać kurs z naszą szkołą?

Kurs motorowodny

Jesteśmy prawdziwymi miłośnikami sportów wodnych – potrafimy zarażać pasją do spędzania czasu na wodzie i pokazujemy, że zawsze towarzyszy temu wiele radości! Co więcej, sami regularnie żeglujemy i na bieżąco podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu uczestnicy naszych kursów motorowodnych mogą mieć pewność, że otrzymują niezbędną wiedzę teoretyczną, ale też praktyczną, którą sami wykorzystujemy. Nasze kursy w Łodzi są zgodne z obowiązującymi wymaganiami organizacji nadzorujących sporty wodne. Możemy poszczycić się sporym gronem żeglarzy, którzy ukończyli nasze kursy. Co więcej, podczas szkoleń jesteśmy niezwykle elastyczni – oznacza to, że możesz przejść kurs uczestnicząc w zajęciach w weekendy, jak i w trakcie tygodnia, ale też umówić się na kurs indywidualny. Chcesz przeżyć prawdziwą, żeglarską przygodę? Weź udział w naszych rejsach – nie musisz przejmować steru, aby poczuć się jak pełnoprawny żeglarz!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz biuro@saily.pl lub zadzwoń 570 90 90 60

Po zakończonym kursie motorowodnym (woj. łódzkie), kursanci mogą przystąpić do egzaminu w naszej szkole. Szkoła Żeglarstwa SAILY decyzją Ministerstwa Sportu i Turystyki posiada upoważnienie do przeprowadzania egzaminów na patent sternika motorowodnego.

Doświadczeni instruktorzy i świetna atmosfera

Nasi dotychczasowi kursanci, którzy wzięli udział w kursie na sternika motorowodnego zwracają uwagę na wysoki poziom merytoryczny, ale również świetną, rodzinną atmosferę. Możesz więc mieć pewność, że oprócz umiejętności wymaganych do pracy z manetką, operowania silnikiem, wydawaniem komend, pozytywnie zarazimy Cię pasją do żeglarstwa, zabierzemy na wspólny rejs i spędzimy czas przy ognisku, w towarzystwie morskich opowieści.

Kurs motorowodny Łódź. Istnieje możliwość odbycia teorii nad Zalewem Sulejowskim, w Łodzi lub online!

Rib kurs motorowodny

Skontaktuj się z nami

Napisz biuro@saily.pl lub zadzwoń 570 90 90 60

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

5/5 - (35 głosów)