Vouchery na kursy motorowodne

Voucher na kurs motorowodny

Chcesz zrobić wyjątkowy prezent bliskiej osobie? Szukasz pomysłu na niespodziankę, która na pewno będzie dla niego zaskoczeniem? Zamiast decydować się na oklepane prezenty, postaw na coś oryginalnego, co na pewno sprawi radość. Voucher na kurs motorowodny to pomysł, który wywoła szczery uśmiech i prawdziwą radość. Jeśli znasz kogoś, kto kocha wodę, jest aktywny i od dawna marzył o patencie sternika motorowodnego, chciał samodzielnie prowadzić motorówkę lub skuter, masz okazję spełnić jego marzenie.

voucher na kurs motorowodny

Termin i cena:

Vouchery realizowane w sezonie motorowodnym od 15 marca do 31 października.

Cena vouchera: 450 zł

Cena obejmuje:

  • pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne na stopień sternika motorowodnego;
  • opiekę doświadczonych instruktorów;
  • dostęp do materiałów szkoleniowych;

W cenę kursu nie jest wliczona opłata za egzamin 250 zł (lub 125 złotych dla uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji) i wydanie patentu 50 zł (25 zł dla uczniów i studentów) – zgodnie z cennikiem PZMiNW.

Jeśli chcesz podarować voucher z opłaconym egzaminem na patent sternika motorowodnego skontaktuj się z nami.

 

Co to jest voucher na kurs motorowodny?

Jest to opłacony karnet na szkolenie na Zalewem Sulejowskim. Szkolenie składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Kurs motorowodny pozwala dowiedzieć się wszystkiego, co powinien wiedzieć każdy przyszły sternik. Jest to znakomita propozycja na spędzenie aktywnego dnia nad wodą, łącząc przyjemne z pożytecznym. Voucher na kurs motorowodny może być początkiem zupełnie nowej przygody i nowego rozdziału w życiu. To pierwszy krok do samodzielnego pływania łodziami motorowymi, a także znaczące podwyższenie swoich umiejętności i kompetencji wodnych.

Kiedy i komu podarować voucher na kurs motorowodny?

Twój tata lub mąż niebawem obchodzi okrągłą rocznicę urodzin? A może wraz ze współpracownikami chcecie sprawić prezent swojemu szefowi? Nic nie przychodzi Ci do głowy? Chcesz aby prezent był elegancki i inny od pozostałych. Voucher na patent sternika motorowodnego świetnie się do tego nadaje. Prezent będący karnetem na kurs świadczy o tym, że naprawdę postarałeś się w rozważaniach nad jego wyborem i jest on dowodem twojego szacunku do osoby obdarowanej.

Kurs motorowodny z voucherem prezentowym
Voucher zapakowany na prezent

Jak wyglądają nasze vouchery?

Nie zawsze voucher na kurs motorowodny lub żeglarski musi być zwykłym wysłanym w formie elektronicznym kodem. Na Twoje życzenie, bez dodatkowych opłat przygotujemy coś co spowoduje, że upominek ten będzie niepowtarzalny i pięknie przygotowany.
Voucher może zostać przekazany osobiście lub dostarczony kurierem na wskazany adres. Do kosztów zakupu doliczamy koszt wysyłki kurierem Inpost w kwocie 19,99zł

Informacje:

Szczegółowe informacje na temat realizacji vouchera i szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu lub adresem e-mail:

570 90 90 60, lub biuro@saily.pl

5/5 - (4 głosów)