Wprawdzie żagle zrzucone i jachty wyslipowane, ale żeglarskie życie nie tylko nie zwalnia tempa, a wręcz wyraźnie przyspiesza. Dla nas nowy sezon żeglarski rozpoczyna się jesienią.

Z tą myślą, i w tym przekonaniu wybraliśmy się w tym roku na listopadowe targi żeglarstwa BOATSHOW  2019 w Łodzi. Nie był to jednak jak w latach ubiegłych prywatny, kilkugodzinny pobyt w poszukiwaniu ciekawych konstrukcji, nowinek, okazji.

W tym roku spędziliśmy na targach całe trzy dni, … trzy dni pod banderą SAILY.PL. Nasza Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych zadebiutowała w roli wystawcy.

 

Jakie refleksje? Doświadczenie absolutnie fantastyczne!

 

 

Setki rozmów z osobami zainteresowanymi naszą ofertą. Mnóstwo przekazanych informacji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: Ile trwa kurs motorowodny, a ile szkolenie żeglarskie?  W której części Zalewu Sulejowskiego prowadzimy zajęcia? Jakie uprawnienia dają uzyskane patenty żeglarskie i motorowodne?  Były też poruszane i takie kwestie, które nas zaskakiwały, ale jednocześnie stanowiły podpowiedź jak konstruować ofertę na wiosnę i lato 2020.

Zupełnie wyjątkowe były spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Niektórzy przychodzili bo wiedzieli, że na BOATSHOW będziemy, inni znajdywali nas przypadkiem. I jedni i drudzy gratulowali pomysłu i decyzji, a każde spotkanie było bardzo serdeczne, budujące i motywujące.

Ogromną wartością dodaną są kontakty, które nawiązaliśmy z innymi wystawcami. Rozmowy zakończone wymianą numerów telefonów, adresów e-mail, wizytówek są zapowiedzią owocnej współpracy.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dziękujemy za bardzo cenne uwagi. Chcemy zapewnić, że wszystkie uwzględnimy, dostosowując naszą ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Wniosek końcowy…, wniosek oczywisty!

Wracamy na BOATSHOW za rok … jeszcze lepiej przygotowani, jeszcze bardziej zmotywowani:)