CZARTER JACHTU MOTOROWEGO

ZALEW SULEJOWSKI

Zalew Sulejowski to jeden z największych zbiorników wodnych leżących w centralnej Polsce. Rozciąga się na długości około 17 km pomiędzy Sulejowem, a Smardzewicami. Powstał na przełomie lat 60 i 70 XX wieku, poprzez spiętrzenie wody na rzece Pilicy zaporą w Smardzewicach. Jego urokliwe, spokojne zatoczki, piaszczyste plaże, bogato zalesiona i urozmaicona linia brzegowa oraz wszechobecny spokój sprawiają, że Zalew Sulejowski to idealne miejsce do wypoczynku i żeglugi również dla początkujących żeglarzy.

Łagodna piaszczysta linia brzegowa umożliwia dobicie praktycznie w każdy zakątek Jeziora Sulejowskiego, więc również miłośnicy dzikiej przyrody znajdą tu coś dla siebie.

Nad Zalewem Sulejowskim na żeglarzy czeka kilka portów, gdzie można dobrze zjeść, a w sezonie uczestniczyć w wielu imprezach żeglarskich. W porcie “Maruś”,  który serdecznie polecamy, mieści się nasza baza.

Jeśli masz patent żeglarski lub motorowodny, a chcesz poznać uroki tego zbiornika, możesz wyczarterować jacht w Szkole Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych SAILY.PL. Czekają tu na Ciebie zarówno jachty żaglowe jak i jacht motorowy typu RIB. W SAILY.PL możesz również podnieść swoje kwalifikacje. W sezonie żeglarskim, niemalże w każdy weekend organizujemy kurs sternika motorowodnego zakończony egzaminem realizowanym w naszym ośrodku. Na kilku kursach weekendowych lub codziennych można również zdobyć patent żeglarza jachtowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.