VOUCHER NA KURS ŻEGLARSKI

Nietypowy pomysł na prezent nie musi kosztować fortuny. Nie musisz również zachodzić w głowę, aby go zdobyć. Jeżeli lubisz sprawiać upominki, które naprawdę sprawiają radość i celnie trafiają w upodobania i potrzeby obdarowanego, mamy coś idealnego dla Ciebie. Voucher na kurs żeglarski to nasza propozycja tematycznego prezentu.

Voucher na kurs żeglarski

Kogo ucieszy voucher na kurs żeglarski?

Naszym zdaniem to wymarzony prezent dla każdego, kto od dawna pragnął poznać tajniki żeglowania i zdobyć patent żeglarski. Teraz jest to możliwe nad Zalewem Sulejowski. Voucher to wejściówka na w całości opłacony kurs żeglarski, który odbywa się w dużym wyborze terminów. Obdarowując nim bliską osobę, dajesz jej możliwość uczestniczenia w pełnoprawnym kursie żeglarskim, w dogodnym dla niego terminie.

Na czym polega kurs żeglarski?

Miłość do wody prędzej czy później przeradza się w chęć podnoszenia swoich umiejętności i zdobywania nowych kwalifikacji. Patent żeglarski jest na szczycie tej listy u wielu osób. Jeżeli ktoś kogo znasz, od dawna pragnął zdobyć patent żeglarski, teraz możesz mu to ułatwić. Wystarczy zamówić w naszej firmie Voucher na kurs żeglarski i podarować mu go. Jest to wymarzony prezent na dowolną okazję. Elegancki, praktyczny i z pewnością użyteczny. Jesteśmy pewni, że taki prezent zadowoli najbardziej wymagającą osobę, która być może sama nie mogła się zdecydować zapisać na kurs. Teraz ty możesz jej to ułatwić, wręczając opłacony z góry voucher żeglarski. Zamów go już teraz i ciesz się widokiem uśmiech na twarzy bliskiego.

Voucher na kurs żeglarski

Jak wyglądają nasze vouchery?

Voucher na kurs żeglarski może być pięknym prezentem. Na Twoje życzenie, bez dodatkowych opłat przygotujemy niepowtarzalny upominek.
Voucher może zostać przekazany osobiście lub dostarczony kurierem na wskazany adres. 

Natomiast jeśli uroczystość jest blisko i boisz się, że voucher nie dotrze na czas możemy wysłać go w formacie .pdf do samodzielnego wydruku.

Termin i cena:

Vouchery realizowane w sezonie żeglarskim od 23 kwietnia do 15 października, w wyznaczonych terminach kursów żeglarskich.

Cena vouchera: 1350zł

Cena obejmuje:

  • pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne na stopień żeglarza jachtowego;
  • opiekę doświadczonych instruktorów;
  • dostęp do materiałów szkoleniowych;
  • ubezpieczenie NNW.

W cenę kursu nie jest wliczona opłata za egzamin 250 zł (lub 125 złotych dla uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji) i wydanie patentu 50 zł (25 zł dla uczniów i studentów) – zgodnie z cennikiem PZŻ.

Voucher na kurs motorowodny

Informacje:

Szczegółowe informacje na temat realizacji vouchera i szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu lub adresem e-mail:

570 90 90 60, lub biuro@saily.pl

Jeśli jesteś zdecydowany na zakup vouchera – dzwoń lub pisz.

Zobacz też:

4.4/5 - (7 głosów)