Pomysł na ciekawy wieczór panieński 

Spadł na Ciebie przyjemny obowiązek przygotowania wieczoru panieńskiego? Ale nie byle jakiego. Ma to być impreza, która na zawsze zapisze się w pamięci uczestniczek. Nie wiesz jak temu podołać? Mamy dla ciebie pomoc. Nasza propozycja to wieczór panieński na jachcie.  To specjalna oferta przygotowana dla kobiet, szukających adrenaliny i niezapomnianych przygód. Nasza firma specjalizuje się w rejsach jachtami oraz organizuje szkolenia i egzaminy. Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym, przygotowaliśmy nie lada atrakcję. Jest nią wieczór panieński na jachcie, z wieloma interesującymi atrakcjami.

Program wieczoru panieńskiego na jachcie

Rejs odbywa się po dobrze nam znanym Zalewie Sulejowskim. Rejsy tego typu organizujemy już od wielu lat, mamy w tym zakresie wielkie doświadczenie. Gwarantuje to wszystkim jego uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo, a także daje pewność że atrakcje na pewno się spodobają.

 

  1. Sesja fotograficzna na jachcie – któż nic chciałby mieć fajnych, ładnych zdjęć zrobionych na jachcie? Takie fotki możecie mieć również i Wy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nie lada atrakcję, w postaci profesjonalnej sesji fotograficznej na pokładzie jachtu. Nasz fotograf zadba nie tylko o odpowiednie ujęcia, ale również o niezbędne akcesoria i gadżety, dzięki którym zdjęcia będą jeszcze ciekawsze.

 

  1. Rejs szybkimi łodziami RIB – nikt tak jak kobiety nie kocha szybkiej jazdy samochodem. A czy próbowałyście jak to jest płynąć szybkimi łodziami RIB? Prędkości, które rozwijają są naprawdę zawrotne. Rejsom na tych łodzi towarzyszy taka duża adrenalina, którą trudno do czegokolwiek innego porównać.

 

  1. Spływy kajakowe – nie ma to jak spływ kajakowy i próba zapanowania nad żywiołem. Może to brzmieć niebezpiecznie, ale wszystko mamy pod kontrolą. Nasze spływy odbywają się w miejscach dobrze nam znanych. Koryta rzek, w których znamy położenie każdego kamienia, zapewnia Wam bezpieczeństwo, a jednocześnie nie umniejsza przyjemności spływu. Specjalnie dla Was przygotowanych mamy kilka wariantów kajaków – jedno lub dwu  osobowych. Wykonane są z ultra lekkiego kompozytu, bardzo odpornego na uszkodzenia mechaniczne.

 

  1. Kurs na patent sternika motorowodnego lub szkolenie żeglarskie – wieczór panieński z elementami nauki? Brzmi mało zachęcająco? Nieprawda! Nauka może być ciekawa i przyjemna. Szczególnie kiedy dotyczy sportów motorowodnych. Specjalnie dla Waszej dyspozycji organizujemy grupowe kursy motorowodne i żeglarskie, które mogą się odbyć podczas organizowanej przez nas imprezy. Skondensowana wiedza przekazuje najcenniejsze i najważniejsze informacje, wyposażającą Was w wiedzę niezbędną do tego, aby móc bezpiecznie odpoczywać ma jachcie lub motorówce.

W jakich porach roku organizowany jest wieczór panieński ?

 

Jeżeli tylko warunki pogodowe na to pozwalają, rejsy po Zalewie Sulejowskim organizujemy przez cały rok. Pozwala to tym samym zorganizować wieczór panieński na wodzie o dowolnej porze roku. Jesteś zainteresowana taką atrakcją? Śmiało! Jesteśmy do twojej dyspozycji i czekamy na kontakt.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

tel.:  570 90 90 60 / email: biuro@saily.pl

Oceń page