Kochasz morze i przygody? Marzysz o morskich rejsach, wyprawach w nieznane i poznawaniu nowych  miejsc? To serwis stworzony dla Ciebie!

Saily.pl powstał z myślą  o wszystkich tych, którzy kochają żeglarstwo i wszystko co z nim związane. Znajdziecie na nim informacje niezbędne przy planowaniu rejsów, rezerwacji czarteru, renowacji starego jachtu czy zakupu nowego. To miejsce dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z aktualnymi informacjami z żeglarskiego świata, dla tych, którzy chcą podzielić się wspomnieniami z przeżytych wypraw, dla wszystkich potrzebujących informacji na temat osprzętu wykorzystywanego w żeglarstwie.

Redaktorzy Saily.pl chcą dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, o tym gdzie, kiedy i jak pływać, na co zwrócić uwagę przy wyborze jachtu zarówno do kupna jak i czarteru. Zadaniem jakie sobie wyznaczyli jest również,  a może przede wszystkim stworzenie katalogu firm związanych z żeglarstwem, tak aby użytkownicy portalu w jasny i prosty sposób mogli wyszukać interesujące informacje i przedsiębiorstwa.

Zachęcamy również każdego do dzielenia się swoją wiedzą i relacjami z odbytych rejsów. Saily.pl ma być portalem dla żeglarzy i o żeglarzach, więc tutaj każdy z nich ma możliwość dodania artykułu.

Do zobaczenia na wodzie!!!